Geniálně jednoduchý
jednoduše geniální


KANUK, značka nejoriginálnějších kamen na trhu

Kamna KANUK dostala do vínku to nejlepší z kamen Bullerjan

Kamna KANUK
V roce 1983 spatřila světlo světa první kamna s názvem Bullerjan. Někteří z vás si možná vybaví tento výrobek s geniální myšlenkou, funkcionálním vzhledem a vysoce kvalitním provedením. A právě na tradiční výrobu těchto kamen navazuje značka KANUK, která se rovněž chlubí originalitou, spolehlivostí a špičkovou účinností jako původní "Bullerjanky". Od té doby však uplynula řada let. Kamna KANUK převzala od původních kamen to nejlepší, ale výrobu ze špičkových a osvědčených materiálů ještě víc vylepšila. Zdokonalování a různé úpravy vyšvihly kamna KANUK mezi TOP výrobky na našem trhu. Jen málokterá kamna se mohou pyšnit tak propracovanou konstrukcí, vysokým výkonem a zároveň jedinečným industriálním vzhledem.

Kamna KANUK

Současnou vizi udává KOVOTHERM ze Sedlčan

Kamna KANUK dnes vyrábí společnost KOVOTHERM, spol. s r.o. se sídlem v Sedlčanech. Ve vlastním zrekonstruovaném areálu, kde probíhá zakázková výroba a zdokonaluje se vývoj kamen k technické a technologické dokonalosti. Pro KOVOTHERM jsou kamna KANUK nosným výrobkem, věnují se však ještě kovovýrobě různého vybavení do vašich domů a bytů.


Účinnost, spolehlivost a jedinečnost. Toho si lidé na kamnech KANUK nejvíce cení

Kamna KANUK

KANUK, teplovzdušná kamna na dřevo dokážou bleskurychle vytopit jakékoliv prostory. Hodí se na chalupu, do dílny, do klubovny, stejně jako do restaurace nebo moderního domu. Jejich výjimečnou konstrukci tvoří plášť z trubkových válců, které jsou v přímém stylu s horkými plyny, a které neobsahují žádné prvky navíc, jež by zbytečně akumulovaly teplo. Naopak, celý plášť využívají jako velkou teplosměnnou plochu, díky které je v místnosti teplo během několika málo minut.

Účinnost kamen přes 74 %, takže s přehledem splňují evropskou normu.

 Na povrchu jsou kamna KANUK upravena žáruvzdornou, černou matovou barvou a většina modelů má prosklená přikládací dvířka, jimiž je krásně vidět ohniště. Kamna KANUK pracují na principu spalování dřeva bez roštu. Popela nebývá mnoho, což svědčí o účinnosti a maximální výhřevnosti kamen, a stačí ho vybrat vždy až po pár dnech.

Kamna KANUK se hodí na chatu, do klubovny, dílny, hospůdky i do moderního domu!

Vyberte si kamna z nabídky

Kontaktujte certifikovaného prodejce