Geniálně jednoduchý
jednoduše geniální


Kamna na chalupu nebo do klubovny

Kamna na chalupu

KANUK
Kamna s unikátní konstrukcí

Kamna KANUK mají jedinečný plášť z trubkových oblouků, díky kterým dosahují vynikající účinnosti a místnost vytopí tak rychle, jako málokterá kamna běžné konstrukce.

Vyberte si kamna z nabídky Kontaktujte svého prodejce

Industriální kamna zahřejí jako žádná jiná

KANUK jsou originální teplovzdušná kamna na dřevo, která se perfektně hodí na chalupu, nebo třeba do klubovny či šatny malého fotbalového mužstva. Nejedná se o žádnou novinku, ale o desítky let prověřený zdroj vytápění (můžete ho znát pod starším názvem Bullerjan), oblíbený především pro svou spolehlivost a vysoký výkon. Kamna KANUK dokáží velice rychle vytopit místnost, takže když přijdete na chalupu, týdenní pracovní zápřah z vás spadne během pár minutek a vy si budete užívat útulné, hřejivé atmosféry.
 
Účinnost kamen přesahuje 74 % a tím s přehledem splňují evropskou normu. Topení je přitom báječně jednoduché. Stačí vám k tomu tvrdé či měkké dřevo i jakýkoliv dřevěný odpad, který se jinak špatně zpracovává. Kamna KANUK ho snadno skousnou, stejně jako se do nich vejdou nerozštípaná polena o velikosti až 80 cm! S kamny se dá navíc i vařit a díky různému příslušenství (plotýnka) udržovat jídlo teplé.

Podrobně o výhodách kamen značky KANUK

JEDINEČNÁ KONSTRUKCE
 Podstatnou výhodou kamen KANUK je plášť spalovací komory. Tvoří ho seřazené trubkové oblouky, které jsou v přímém styku s horkými plyny. Oproti jinému řešení to znamená větší teplosměnnou plochu a skvělé topné výkony, jakých dosahují jen málokterá kamna běžné konstrukce.

RYCHLÉ VYTÁPĚNÍ
Kamna neobsahují žádné prvky navíc, které by v sobě akumulovaly teplo. Naopak všechno teplo proudí plášťovými oblouky nahoru a tak máte bleskurychle vytopeno i ve velkých prostorech a několika místnostech současně.

ZÁLEŽITOST NA NĚKOLIK GENERACÍ
Kamna KANUK navazují na tradiční výrobu kamen značky Bullerjan. Tato kamna se u nás ale už nevyrábí a poctivou českou výrobou z ryze českých materiálů nyní vynikají pouze kamna KANUK. Ta mají životnost minimálně 20 let. A co víc! Zákazníci běžně uvádí, jak je „Kanuky“ provázejí po několik generací.

Výběr vhodných kamen není nic složitého. Pomůžeme vám s tím

1.

ODPOVĚZTE NA ZÁKLADNÍ OTÁZKY
Při výběru kamen nejprve zvažte:

  • jak velké prostory chcete vytápět (spočítejte si výměru v m3)
  • požadovaný výkon kamen, aby vám chalupu nepřetápěly nebo vám naopak nebyla zima
  • jak máte připravené zázemí (u jednotlivých typů kamen KANUK je uveden průměr kouřovodu apod.)
2. 

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO KONTAKTUJTE CERTIFIKOVANÉHO PRODEJCE
K dostání je několik druhů kamen KANUK, které se liší především svým výkonem. Všechny navíc můžete doplnit o celou řadu doplňků. Skvělý je například speciální podstavec v kombinaci s bočním opláštěním, které chrání před nechtěným dotykem (třeba vašich malých dětí) a usměrňuje boční proudění tepla. S volbou vhodného typu kamen a příslušenství vám rádi pomůžeme. Jsme tu pro vás kdekoliv po celé ČR.

Vyberte si kamna z katalogu

Kontaktujte certifikovaného prodejce