Geniálně jednoduchý
jednoduše geniální


Služby

Kamna na prodejně

prodejce označeného touto ikonkou si můžete detailně prohlédnout minimálně jeden z typů kamen KANUK. V této kamenné prodejně máte možnost prostudovat si veškeré detaily, funkci a špičkové zpracování kamen.


Hořící kamna na prodejně

Prodejce, který se smí prezentovat touto ikonkou, nabízí svým zákazníkům nejen možnost prohlédnout si pečlivé zpracování kamen KANUK, ale především máte v této prodejně možnost vyzkoušet si kamna přímo „v akci“. U tohoto profesionálního prodejce naleznete funkční kamna KANUK, do kterých si můžete třeba i přiložit pořádný špalek dřeva.


Doprava zdarma

Takto označený prodejce Vám nabízí dopravu kamen KANUK zdarma.


Doprava a montáž

Takto je označen prodejce, který nabízí dopravu a montáž Vámi vybraných kamen KANUK. Tato služba není bezplatná, jedná se o placený servis. Ceny se pohybují dle individuálních ceníků konkrétních prodejců.


Autorizovaný prodejce

Autorizovaný prodejce je prodejce, který splňuje veškeré stanovené interní podmínky pro získání autorizace. Autorizace je základní podmínkou pro uzavření smlouvy o zastupování v prodeji kamen a příslušenství KANUK


Certifikovaný prodejce

PŘIPRAVUJEME
Certifikovaný prodejce bude autorizovaný prodejce, který se zúčastní cyklu školení a složí úspěšně certifikační zkoušku. Certifikace bude určitou zárukou poskytování kvalitních služeb, solidnosti prodeje a profesionality. Jako důkaz způsobilosti obdrží prodejce, který úspěšně prošel procesem školení a zkouškou.