Geniálně jednoduchý
jednoduše geniální


Kamna do domu nebo bytu

Kamna do domu

KANUK
Kamna jako žádná jiná

Kamna KANUK mají originální plášť z trubkových oblouků, díky kterým dosahují vynikající účinnosti a dům vytopí tak rychle, jako málokterá kamna běžné konstrukce.

Vyberte si kamna z nabídky Kontaktujte svého prodejce

Kamna jako designový kousek i plnohodnotný zdroj vytápění

Představujeme vám horkovzdušná kamna KANUK, pro která se nadchlo už tolik milovníků industriálního vzhledu. V českých domácnostech jsou ale přeci jenom ještě raritou, a proto pokud toužíte po skutečně originálním kousku, přijdou vám tato kamna vhod. Jejich styl je pravda trochu rustikální, ale my je doporučujeme i do ryze moderních interiérů. Stačí jen zvolit správný podstavec a vybrat z řady doplňků, opláštění apod. Vybraná kamna KANUK se navíc hodí také do nízkoenergetických domů.

Kamna KANUK navazují na tradiční výrobu původních kamen Bullerjan. Jsou spolehlivá, vyrábí se v Česku ze špičkových materiálů a povrch mají upravený žáruvzdornou, černou matovou barvou. Jejich účinnost přesahuje 74 %, čímž s přehledem splňují evropskou normu. Kromě výkonu je jejich hlavní předností rychlost, s jakou dokáží vytopit celý dům. Topit v nich můžete tvrdým či měkým dřevem a dokonce i dřevěným odpadem nebo velkými neštípanými poleny. Ohniště přitom krásně vidíte prosklenými přikládacími dvířky.

Objevte přednosti kamen značky KANUK

UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE
Kamna KANUK jsou výjimečná pláštěm spalovací komory, který tvoří seřazené trubkové oblouky. Ty jsou v přímém styku s horkými plyny, což oproti kamnům běžné konstrukce znamená větší teplosměnnou plochu a mimořádné topné výkony.

BLESKURYCHLÉ VYTÁPĚNÍ
Kamna nemají žádné konstrukční prvky navíc, které by v sobě akumulovaly teplo. Všechno teplo naopak proudí rovnou k plášťovým obloukům a do vytápěného prostoru. Příjemnou atmosféru si tak doma zajistíte jen během několika málo minut.

ZÁLEŽITOST NA NĚKOLIK GENERACÍ
Kamna KANUK mají životnost více než 20 let. Zákazníci ale běžně uvádí, jak je „Kanuky“ provázejí po několik generací a pořizují si je nejen na chalupu, ale právě i do rodinného domku, nebo třeba do hospůdky či sportovní klubovny.

Výběr vhodných kamen není nic složitého. Pomůžeme vám s tím

1.

ODPOVĚZTE NA ZÁKLADNÍ OTÁZKY
Při výběru kamen nejprve zvažte:

  • jak velké prostory chcete vytápět (spočítejte si výměru v m3)
  • požadovaný výkon kamen, aby vám chalupu nepřetápěly nebo vám naopak nebyla zima
  • jak máte připravené zázemí (u jednotlivých typů kamen KANUK je uveden průměr kouřovodu apod.)
2. 

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO KONTAKTUJTE CERTIFIKOVANÉHO PRODEJCE'
K dostání je několik druhů kamen KANUK, které se liší především svým výkonem. Všechny navíc můžete doplnit o celou řadu doplňků. Skvělé jsou různé podstavce v kombinaci s bočním opláštěním, které chrání před nechtěným dotykem (třeba malých dětí nebo čtyřnohých miláčků) a usměrňuje boční proudění tepla. S volbou vhodného typu kamen a příslušenství vám rádi pomůžeme. Jsme tu pro vás kdekoliv po celé ČR.

Vyberte si kamna z katalogu

Kontaktujte certifikovaného prodejce